View Single Post
Staro 23.05.2018., 13:42   #1
Matt
Premium
Moj komp
 
Matt's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zabok
Postovi: 1,620
Max TV to Go HD - rootani uređaji

Samo da vas obavijestim da je T-com krenuo sa DRM zaštitom nekih kanala na Max TV to GO HD aplikaciji.

Naime, koristim android media player točnije dva sa dvije različite verzije OS-a i na svakom mi je prilikom gledanja sadržaja na Arenasport kanalu izbacivalo obavijest da mi je uređaj rootan i da sadržaj možda neće biti prikazan. Naravno, odmah bi me izbacilo. Pickbox, History i sl. svi rade bez problema samo Arenasport kanali ne.

Zvao sam korisničku i prvo nisu imali pojma, da bi mi nakon skoro dva tjedna poslali ovaj odgovor:

"Poštovani,

Na zahtjev vlasnika sadržaja HT je morao aktivirati naprednu DRM zaštitu linearnih kanala s ciljem zaštite sadržaja koji se prikazuje na uređaju.

Aktivacijom napredne DRM zaštite onemogućeno je gledanje sadržaja Arena Sport kanala na root-anim uređajima.

Osim toga nije moguće niti gledanja sadržaja iz Videoteke i Videoteke na pretplatu.

Savjetujemo instaliranje originalnog software proizvođača uređaja (tzv. stock firmware). Ukoliko originalni software dolazi sa root ovlastima od proizvođača uređaja potrebno je zatražiti poseban software koji nema root funkcionalnost.

U slučaju dodatnih upita stojimo Vam na raspolaganju te Vas srdačno pozdravljamo."

Dakle, banana. Eto, samo da ste upoznati.
__________________
Svi elektronički uređaji rade na bijeli dim!
Kad dim izađe uređaj više ne radi!!!
Matt je offline   Reply With Quote