Tema: Slusalice
View Single Post
Staro 13.07.2022., 11:11   #3123
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Citiraj:
Autor dakky Pregled postova
Ima tko kakvu preporuku za PC sluške isključivo za gaming, dakle mic obavezan, ali da su što lakše i da uši nisu na plus 700°C sad po ljeti (znojenje) - sve si razmišljam o nekim laganim kao što operateri u pozivnim centrima imaju, samo da su ono, kvalitetne.

Dakle ne tražim basseve i noise cancellation nego da se može solidno igrati, a da ne smetaju na glavi...

Primarrno gledam "open-back" tip jer je tiha soba i nema ukućana da nekome smeta curenje zvuka.

Žične/bežične svejedno, dok god imaju 3.5mm. U sobi su Z906 spojeni optikom pa bi ih samo prištekavao po potrebi na kontroler...

edit: evo gledam Drop+Sennheiser PC38X, izgledaju ok po reviewima, tako nešto, samo ove su prilično paprene.
edit2: Sennheiser Game One isto OK, isto papreno (1250 kn)... dobro što nema neš takvo za nas casual gamere

edit3: prošao sam zadnjih 6-7 stranica tu na forumu i koliko vidim ili je 1200+ kn ili je 200 kn, ne vidim neš između, 500-600, koliko bi dao za casual sluške koje će se koristiti samo kod gaminga kojeg za sad nema baš puno. Sve ostalo, filmovi, muzika, ide na razglas.
Mene zanima po kojim kriterijima si odabrao baš Sennheiser? Po čemu one odgovaraju tvojim kriterijima?

Jer, gledajući njih, ima sigurno ima alternativa od 200-500kn.

Isto su glomazne, isto su velike over ear, itd. Pa me zanima zašto baš te?

Zašto ne neke Steelseris, Logitech ili npr. HyperX?

Npr. Logitech G335, lagane, platnene, cca 300kn (3.5mm).
Mommistake je offline   Reply With Quote