View Single Post
Staro 10.07.2022., 14:35   #21
Splitska Posla
Premium
Moj komp
 
Splitska Posla's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2019
Lokacija: Split
Postovi: 97
Citiraj:
Autor Elven Pregled postova
Naravno. Ja sam kao tinejdzer imao ideju od milijardu dolara. Za uredjaj koji bi spojio na mobitel, preko porta za punjenje (koji su tad bili svi razliciti, cak i kod istih proizvodjaca mobitela), i anulirao sve frekvencije osim glasa vlasnika.

Cak sam imao i reklamu spremnu, mali balavac se javlja curi na telefon, u punom disku, a govori joj da doma, a ona nista ne sumnja.

Vrhunska ideja, svi su rekli da bi to kupili, ali se nikad nisam obogatio.

Imao sam potpuno istu ideju jer sam naišao na sličan problem. S tim da ja ne bi anulirao frekvencije već bi umiksao neki zvuk npr. šum ulice ili buku iz kafića. Tako da moja bivša, kad bi je nazvala majka koja je bila totalni control freak i pitala je gdje je ne bi morala istrčavati iz sobe na balkon gola da se javi na mobitel već bi rekla staroj da je npr. u kafiću ili da na stanici čeka bus, a stara bi osim njenog glasa čula prikladan zvuk u pozadini dok bi ona i dalje ležala pored mene . Ne moram napomenit koliko joj se svidila ideja.

Mislio sam to nazvati "green call", neznam zašto. Valjda ovo "green" je asocijacija na suprotan "red alert", pojam koji je pak opisivao njenu reakciju na majčin poziv...


Odustao sam jer između ostalog nisam želio učit android API-je i jer je bilo puno posla npr. oko snimanja baze podataka sa tim background zvukovima itd, što već ne... A i ne bi želio bit kriv za eventualne razvode.
Splitska Posla je offline   Reply With Quote