View Single Post
Staro 16.05.2022., 15:35   #512
kasper_sky
Drive. vruummm,shatatataa
Moj komp
 
kasper_sky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: 1.Rijeka-2.VG-3.Zg
Postovi: 766
Citiraj:
Autor Dayeyinde Pregled postova
Nakon 50 sati...
Prvi put mi je drago što imam zvučnu karticu i kvalitetne slušalice.
Scavenge i samo scavenge..
Igram mapu Reserve, izlaz hole in the wall.Trčim prema dvorištu gdje je helikopter, vrtim u glavi plan one tri crvene zgrade su ti prioritet,daj bože da ako bude sreće da nađem grafičku karticu.Trebam lovu! Prije dvorišta čujem psovanje i tešku pucnjavu... bježim u zgradu, trčim na drugi kat.
Sakrivam se pored prozora i gledam ubijanje njih trojice u PVP-u.
Ne mješaj se! neka se pobiju, tvoje je da pokupiš njihovo kada budu mrtvi.
Izlazim van kao uplašen štakor, gledam ta tri leša sa prozora i iz hodnika.
Kada je pravo vrijeme da izađem? Da li ima koji snajper među svim onim prozorima dvorišne zgrade.Možda i on čeka, ono šta i ja čekam?
Jebiga..idi..pa kako bude.Pokupim vrijedan loot..5 minuta...trčim prema izlazu sa osmijehom od guzice do obraza.Biti će para..
Lezi dole, 5 sekundi do izlaza..netko puca po meni ali uspjevam izaći van u zadnjoj sekundi.
Veliki sam ljubitelj stalker igre.OVO! EFT je next level hardcore mazo stalker.Ovakva atmosfera i napetost nije za svakoga.
pratim ovaj topic pa da se nadovežem.

imam tarkov od početka od kada je bio prva alfa verzija. isto fan stalkera od kada je prvi put izašao. taj RAT way of playing ili full stalker ili neki looter. to je đir.
čitam tvoje i smijem se jer vidim sebe u startu. ja sam razbio u početku tipkovnicu i mobitel od frustracije. moraš hendlat ego tj adrenalin i šok strah da bi bolje prošao ili igraj pijan i btk i vidi šta će biti
ako se ne varam tarkov je prva igra za koju sam platio tada na akciji skoro 100e a do tada sve na steamu na ili key stranice na -50%
kompa uživaj u igri
kasper_sky je offline   Reply With Quote