View Single Post
Staro 29.10.2018., 09:37   #312
stojaleo
Premium
 
Datum registracije: Dec 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 86
Citiraj:
Autor silver_tip Pregled postova
Naravno da su korektni... evo primjera:

Nisam se cak ni zalio u smislu da su oni nesto krivi niti trazio zamjenu niti ista... poslali su mail kako sam zadovoljan kupovinom itd... i odgovorim

da je sve OK, uredno pakirano/stiglo ali da eto graficka ( GTX 1080Ti ) ima coil whine i da mi to jedino ide malo na zivce kada zuji... i da je cijena OK
i opcenito, stima sve sa moje strane sto se njih tice jer nisu je oni proizveli da ih prcam sto grafa cijuce nekad a nije ni jedina i opcenito je to problem sa jacim grafickim karticama nevezano za to jel Asus, Gigabyte itd...

U stvarnosti kupovao sam za kolegu a on hebe mu se, igrice lete jel i nabije slusalice i ne cuje on nista. ja dok sam slagao komp i testirao na igricama, meni je smetalo hebiga

Nasi trgovci svi redom do jednoga bi me poslali u PM bilo na finjaka ili direktno, druga linija odbrane bi bila izjava sa servisa da je to normano i OK i
da googlam Coil whine... treca linija odbrane bi bila uvjeravanje sa servisa da 650W napajanje nije dovoljno jako i da kupim drugo ( a testirao grafu dodatno sa Ocz 500W i super sve i bogme manje pisci )
bar 750-1000W naravno kod njih.

Cetvrta linija odbrane bi bila da oni ne mogu odobriti zamjenu jer prizvodjac ne prizna to kao razlog za zamjenu u nadi da necu googlati pa vidjeti da neki priznaju a neki ne...
Kako god... ako radna snaga moze van HR jer ju se tamo makar posteno plati onda i pare odavde mogu van jer za njih ne dobijes samo proizvod
kao ovdje nego dobijes i kvalitetnu podrsku, ne dobijes na prvu odheb pa ajd ako se mora... nego ako i ima problema na prvu je: kako i ajmo to rijesiti na obostano zadovoljstvo.

Vise nego ocito je da Cesi/Poljaci itd.. imaju nekakv drugaciji mentaitet od nas Rvata ili Madjara ( ED ) jer nije to samo Alzashop, kupovali su se tu na forumu i routeri iz Alegra mislim i isto sve ok, usluga vrhunska.
upravo zbog ovakvih iskustava sam i kupovao kod njih i mislim da ću i dalje sve, jel ovo je fakt neviđeno u rvata
stojaleo je offline   Reply With Quote