View Single Post
Staro 04.09.2009., 16:27   #50
Sharkyxxl
Premium
Moj komp
 
Sharkyxxl's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 29
Citiraj:
Autor v3rbatim Pregled postova
Ovdje nije problem saraf, on je nesto krivo napravio, ili prejako stegnuo pa ostetio navoje ili ko zna sto je radio.

Sto je najjace, on je uvjeren da je saraf koji je kraci 1 mm uzrok 'razletanja' - nije.

Uzrok je nestrucno rukovanje, njegova greska, reklamacija se s pravom ne priznaje, ali, kao sto netko kaze, ako se dodje reklamirat neki proizvod, bitan je sam stav doticne osobe, prodavaci cesto znaju izaci u susret ljudima i kad ne bi trebali.
Evo ti si zadnji pa tebi i svima prije o stručnosti ili ne, niti sam ja to pretegnuo niti bilo kaj slično to je sve uhvatilo kolko je i kod montiranja na ploču došlo je do kontra sile i sve se fino razletilo i taj navoj je otišo kvragu a ostala 3 dobili po nosu.
Druga stvar poučen prijašnjim dobrim iskustvom s njima fino sam došao kod njih i lijepo im objasnio što je na stvari, da bi me onda ko i vi počeli uvjeravati kak sam ja to sve pretegnuo i slično što nije istina.
Ja sam napisao točno što se desilo i da sam takav njub ond ato nebi poslije rješio puno bolje s tekućim metalom, al da nisu u redu postupili nisu, zajebo je proizvođač i mogli su mu komotno to vratiti tj. otpisati, ni prva ni zadnja neispravna komponenta.
Imam vaše nickove stručnjaci pa jedva čekam kad vam nešto uteftere i to ne radi kak se spada da vam mogu soliti pamet kak ste nestručni.
Sharkyxxl je offline   Reply With Quote