View Single Post
Staro 31.08.2012., 00:46   #91
RAA
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Daruvar
Postovi: 12
Ljudi pozz svima...evo samo da kažem da sam novi ali vidim da se priča o H2O hlađenjima i prije 2 tjedan mi je bratić iz njemačke došao u posjetu a prek njihovog ebaya mi je nakupovo dosta stvari...ja sam išao na ovo Zalman Reserator 1 V2

http://www.youtube.com/watch?v=u5PtiwUQMk0

S tim da mi je bratić kupio i dosta stvari koji je nepotrebno i neke duple pa recimo da mi je dopli zalmanov hladnjak za CPU onaj ZM-WB5

Jedino mi je kupio crijevo koje je 8/10 a trebao sam 10/12 pa sam to kupio kod mene u trgovini di imaju ono svašta ali na crijevu piše da je do -7 do +60 pa me strah da je voda u sistamu ipak toplija jel koristim GPU XFX 7970 BLACK EDITION na rezoluciji od 5760x1080 ali mi temperature drži u idle oko 40 a kad ju opteretim onda mi digna na 62 s tim da nakon sat -dva igranja ni zalmanov radijator bude izrazito vruć pa se ne usudim nastaviti igrati...ne znam koliko se on može grijati i koliko to crijava podnose, pa sam si sada naručio senzore sa displejom za temperature pa da vidim točno...budem okačio koju sliku pa da vidite konačno kako mi to izgleda.
RAA je offline   Reply With Quote