View Single Post
Staro 16.09.2017., 14:43   #2715
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
Citiraj:
Autor Matth€w Pregled postova
Nemam problema s time da kasni, ali imam problema s time da mi se laže u facu i pravi budalu od mene. Da su bar iskreni, pa ajde još nekako, ali ovo...
Upravo to.

I ja sam jučer čekao kao 5. u redu za javljanje SZK i nakon 10 min. javlja se zemska, objasnim problem, broj posiljke i fino uljudno mi kaze za probleme i slavodobitno izjavi da ce sutra (subota) izvanrednim voznjama biti isporuceni paketi.

Rezultat svega je vidljiv u postu od kolege.

Citiraj:
Autor LeskiRM Pregled postova
Narucio sam neke stvari preko uzija. Same pohvale, brzo odgovaraju, azurni su i profesionalni, za decke imam samo rijeci hvale.
Ono kaj ne mogu pohvaliti je dostava.
Poslano 13.9. Ocekivana dostava 14.9, ne dolazi
15.9 takoder ne dolazi te i dalje stoji da je u sortirnom centru.
Javljam se uziju, oni se maksimalno trude rijesiti problem, javlju mi da ce doc izvanrednom linijom u subotu 16.9
Danas ja radim ali baka je doma non stop (ne nije stara i gluha)
Da bi od overseasa dobio poruku da nema nikoga kod kuce, a niti me je itko nazvao iako pise da ce kurir nazvati ukoliko je broj unesen.

Mislim da vise necu narucivati preko uzi shopa dokle god koriste takve diletante i amatere za dostavljace te cu ukoliko sam u mogucnosti osobno doc po robu. A za uzi se nadam da ima stavak ugovoru sa overseasom da ih moze penalit zbog ovakvih situacija.
Neki veliki izbor u Hr nemamo, ali nastojati cu sto manje, odnosno samo najnuznije poslati Oversisom, a ako bude organizacijski moguce i prekinuti ugovor sa njima.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote