Tema: Destiny 2
View Single Post
Staro 29.08.2017., 16:46   #24
Doktor O
I encompass, and I eclips
Moj komp
 
Doktor O's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Plazikur
Postovi: 910
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Sa ovim si sve rekao. D3 nije po ama bas nicemu dobar RPG. D2 je legenda,

D3 je smece za kojeg ideju, ako su je imali, su raskoamdali za expanziju a pola prikazanog u beti jos i nema u igri. Tehnicki je lose narpavljeno, ima bugova i svaki put kad dodje novi content na PTR, ekipa prijavi exploite i bugove, al blizzard ne popravi nista i sve to pusti na live.

I just FYI, imam gotovo 2k sati u igri. Igram od vanile, da nije bilo ekipe sa kojom se igralo vise da se zajebajemo preko TSa i glupiramo, nebi bilo ni upola vremena utuceno u nju. Igrao sam pravi inferno mode iz vanile, prezivio auction house (i ukidanje) i sve revizije igre poslije. Contenta vise nema jer je D3 stavljen u maintanance mode. I to nakon sta su 2 voditelja projekta sa svojim idejema jos dodatno zasrali sta su mogli.
Sorry diablo 2 hardcore uvrijeđeni fan
Meni kao prvi diablo (diablo 3) koji sam nikakav rpg igrač, sem malo za ruganje i casual play je bio odličan i vratio sam lovu na njemu, meni dobro.
Davno sam otišao iz te igre tako da me boli kifla kakva je danas.

Eto utukao si 2k sati s ekipom...ja tražim 300 od destiny 2 i to je to, a ako naletim na ekipu, mislim da bi i mogla, samo domaća scena ne poznaje ništa osim bf i cod više tako da je teško nać dobru ekipu za halat dobar rpg.

Ugl. treba mi casual igra za opuštanje, i gledam destiny samo ova beta me malo razočarala iako neću po njoj sudit igru.
__________________
Doktor O je offline   Reply With Quote