View Single Post
Staro 28.07.2017., 13:52   #3128
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
U Alzi je R3 1200 - 862kn. Dobro, valja postarinu platiti ali ptt je trosak gdje god ako mi trgovina nije pred nosom.

Jos je premalo testova no evo sada 2 slike sto iskopah za usporedbu. Prva je moja, testirano prije tu na forumu, po PS-u





Bar sto se encodinga tice R3 nesto bolje dise nego Sandy koji se moze za 600kn dobit polovan no Sandy valja dobrano nategnuti
za preko 10 FPS-a dok je za R3 oko 3,7-3,8GHz sasvim dosta.

U pravilu tko god voza neki Sandy, Ivy i5 dok sve radi bas i nema smisla mjenjati jer osim apgredjda na "noviju generaciju", perfomnse su tu negdje
no ako bilo sta rikenzi se desi... jos manje sada ima smisla davati 600kn za neki Sandy-Ivy i5 ili 400kn za polovnu mbo jer AM4 B350 krecu sa cijenom od 550kn pa na dalje...


Ajmo rec, onako malo ciganski kakulirati... do nekih 100€ razlike recimo da izadje razlika zamjene za cpu, mbo i ram bi se dalo pregrmiti pa pecanje polovnih R5 naravno....

Ako se vec na perfomansama ne dobije posebno nista, makar je sve novije i pod garancijom. Nebih da sada opet ispadnem baba roga kako drug Brkati veli
ali ako se R3 cijena u nasim shopovima krene muvati oko 850kn ode Sandy, Ivy i5 na 450/500kn max... sto isto nije losa prilika za one koji imaju 3 ploce u rezervi

U svakom slucaju trebao nam je ovaj R3 jer ova trenutna ponuda i3 phizdarija je imala samo smisla iz Intelovog kuta gledanja.
__________________
trebaš seedbox?
silver_tip je offline   Reply With Quote