View Single Post
Staro 16.02.2021., 12:03   #514
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,756
Admin/Admin login. Brijem da ruter niti nema postavke user logina, nisam primjetio ista tome slicno u manualima ili postavkama. Log od rutera potvrdjuje da admin radi izmjene u postavkama (user admin (IP xxx) modified xxx).

Isto se ponasaju i ostali Huawei ruteri (B535 i B715) po pitanju setupa mreza koji su mi prosli kroz ruke, jedino ne znam jesu li imali skrivene mreze jer tada to nisam provjeravao, a nemam ih vise pri ruci.

Stvar je sljedeca, ruter ima advanced postavke gdje mijenjam ime mreze, kanale itd. Po defaultu nakon factory reseta rutera tamo pise defaultno ime DNA-XXX i samo taj SSID je na gornjoj listi. Ja ga onda promjenim na Hodor i tada se kreira novi SSID, a defaultni se iskljuci i prestane emitirati (prikazano na gornjoj slici).

Budem pingao kolegu sa istim ruterom da baci oko sto njegov emitira. Factory reset je isto opcija, pa pogledam da li emitira te mreze neposredno nakon reseta. Mislim, samo me zanimalo sto bi to bilo s obzirom da ne vidim nacin kako ih ugasiti, a google mi baca skoro pa nista korisno.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote