View Single Post
Staro 31.08.2019., 15:37   #14
vcendaki
Premium
 
Datum registracije: Apr 2016
Lokacija: u svemiru :)
Postovi: 197
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Odlično, napravi onda step by step upute za nas koji ne nalazimo ni besplatnu domenu ni hosting u toj cijeloj priči.

Došao sam do dijela gdje instaliram wordpress. Domena je smijeh (imestranice.000webhostapp.com), pa jedino može poslužiti nekome za igranje. 70% stranice s Wordpress konfiguracijom zauzima reklama za premium. Ostatak se ne može normalno koristiti jer u footeru imam nekakav banner koji se odbija prikazati (Host www.hostinger.com odbio je povezivanje.), pa prekriva navigaciju kojom se izmjene u wp-admin dijelu potvrđuju.

Da bi išta tu mogao normalno koristiti, moraš platiti, što je ok, ali nemoj to onda prodavati pod free

očigledno imamo ovdje i gospodu i nemam namjeru se prepucavati sa tobom
jer nemaš pametnijeg posla. Htio sam pomoći kolegi da si može napraviti besplatno stranicu na besplatnoj domeni da se uči raditi u word pressu i cpanelu.. Nisam rekao da je to turbo domena i da je SEO optimizirana i da je best of the best. I rekao sam odmah na početku da je ime domene bzvz ali o ne igra ulogu jer je dobra za testiranje ne za idealnu stranicu.



Ali je odlična za početnike za učiti, instaliraš word press i učiš se po Cpanelu ako nešto zajebeš ispočetka instaliraš word press. Brzina je sporija u odnosu na plaćene hostinga naravno ali dovoljna za navedene radnje.


Ne treba ti step by step uputa kako kreirati stranicu jer ti je dovoljno samo malo mozga. kad se registriraš imaš u gornjem desnom kutu "new site" kreiraš stranicu , instaliraš word press , pičiš po cpanelu i radiš šta češ


Nitko tebe ne tjera da radiš tamo starnicu niti je ja reklamiram jer imam nešto od toga. Ako nekome treba pomoći slobodno me može kontaktirati na PM.
vcendaki je offline   Reply With Quote