View Single Post
Staro 11.02.2013., 23:15   #27
sina xx3
Premium
Moj komp
 
sina xx3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 171
Citiraj:
Autor Godfather0501 Pregled postova
Di radis ti,u Portiu,Protisu,Diskontu24 ili u kojem drugom lihvarskom web shop-u kad ovako udaras po njima?!
Neradim ni u jednoj od IT trgovina ,..to si prije trebao pitati članove:RadeOn i Pupo jel vidim da oni zdušno brane postupke ovakvih profesionalaca.....neću vrijeđati.

i da ...ovdje nije problem u web poslovanju o kojem govorite, i ništa ja nisam pokušao naručiti putem web-a,..već se tu radi o urednoj maloprodajnoj trgovini IT opreme u Importane galeriji na Iblerovom trgu br.10 u kojoj sam telefonskim pozivom provjerio dali je dostupan za preuzimanje u trgovini traženi ssd,...dobio potvrdan odgovor pa ga čak i "rezervirao"..tako da priče o web trgovanju i "normalnoj stvari" da se u dućanu nema nijednog komada istaknutog hardwera kao raspoloživog za osobno preuzimanje u trgovini.......jednostavno ne drže vodu

Bogu hvala što ima par profesionalnih IT trgovina koje nazoveš,provjeriš dali proizvoda ima na lageru,zamoliš za rezervaciju,odeš i kupiš ........samo što svi mi pokušavamo uštedjeti koju kunu pa se vrtimo oko ovakvih......

I za kraj naravno da nebi potegnuo iz Dubrovnika do Zagreba po ssd,...koja samo ideja ,...zato sam baš i naveo bliže gradove iz kojih ljudi često po telefonskoj provjeri dostupnosti (i rezervaciji) dođu u Zg po hardwer koji nema kod njih a neda im se čekati par dana poštara.

Sve u svemu kao što rekoh ja sam dotične prekrižio a vrijeme će pokazati
__________________
Psittacula Eupatria
sina xx3 je offline   Reply With Quote