View Single Post
Staro 30.01.2020., 18:16   #311
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,922
jesam ja lud ili je ove hostaplere na pbz telefon skoro pa nemoguce dobit? nekad su se tako reci instant javljali.
spizdio sam vec od cekanja.
zakljucana mi viza elektron odnosno kad je ubodem u token mi kaze da je kartica zakljucana. prvo su mi rekli da cekam 24h. nista.
onda mi rekli da odem na bankoimat snjom i napravim upit. kartica na bankomatu uredno odradila na tokenu opet fakn zakljucana. totalno su neposobni. i neshvatljivo mi da se nemoze nekako to odradit preko telefona uspomoc tokena. sta da sam preko pola svjeta daleko ko sto znam bit .
a najbolje od svega mi ja ova na helpdesk govori da ce probat otkljucat. nikako da shvati da sam na tokenu i da nema konekcije online nikakve. jednostavno ne razumije .

btw jel imate neku preporuku banke koja ima slican net banking kao sto je bio stari pbz do nedavno jer ovo novo fačabuk sučelje mi je ubitacno lose. ne zanimaju me nikakvi krediti i sta ti ja znam. samo da imaju dobar net banking i devizni viza electron da odhebem vec jednom iz tog pbz-a. jos ak su jeftiniji niko sretniji od mene.

geronimo_2 je offline   Reply With Quote