View Single Post
Staro 26.04.2017., 00:42   #131
lord051
Premium
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 442
Citiraj:
Autor buljaka Pregled postova
Tablet ili mob i staviš gore https://play.google.com/store/apps/d...om.kontofiskal

U opisu aplikacije i njihovom webu imaš popis printera koji sigurno rade. Trošak ti je samo printer

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Nisam znao da postoje ovakva rijesenja... Do sada koliko sam shvatio "program" mi moze napisati, tj uslugu fiskalizacije, ponuditi samo netko tko je ovlasten za to. Pa se time naravno cijena toga podebljava znacajno.Sto je s onim FINA certifikatom za koji sam citao da se mora platiti, i kako je on povezan s ovim?

Citiraj:
Autor buljaka Pregled postova
Za sada radi odlično. Jedini mogući problem je mozda ako ne bude update neki na vrijeme i što nemaš koga zvati ako nešto ne valja jer ne plaćaš nikome nista

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Jedini trosak je trosak interneta?

Postoje li neke sankcije/kazne/problemi ukoliko sustav ne radi? Netko/nesto to kontrolira pa ce primjetit da sustav ne radi ili?

Citiraj:
Autor X-Plosiv Pregled postova
Vidiš, taj mogući problem je meni osobno i najveći. U zadnjih cca 4g VIP nije radio možda 1-2h. Baš da je problem VIP-a, ovo kada ne fiskalizira cijeloj hrvatskoj ne brojim jer je to do fine.
slazem se s tobom, ova pouzdanost je jako bitna, tj pozeljna ako si ju mozemo priustit.
lord051 je offline   Reply With Quote