Tema: Terrakom
View Single Post
Staro 24.03.2015., 19:00   #23
Jerry_nidžo
Premium
 
Jerry_nidžo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: KOSORE
Postovi: 226
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Taj "smartphone" C3000 je najjeftiniji kineski mobitel na tržištu. Košta oko 45$ s ukl. dostavom.
Specifikacije su mu MTK6572 dual core (2x1ghz)
ram 512mb+rom 4gb
4.5inch, Android 4.2
Terrakom se u mom slučaju, samo upita pokazao jako neprofesionalan a za ono što ovdje plaćaš 199kn na Iskonu (ili nekom drugom) si mogao uzeti Duo s 1500min tel i 20/5 vdsl paketom za 169kn mj.
Terrakom se i meni u početku činio neprofesinalan, noi izgleda da se ipak u hodu popravlja.
Tek su novi u pružanju fiksne telefonije priko tcom infrastrukture, pa im donekle triba uzeti i to u obzir.
ali za razliku od nekih drugih ovi iz terrakoma su spremni na razgovor i dogovor.

A smartphone ko smartphone, neki su bolji neki su lošiji. Gledam po forumima i facebook stranicama operatera često se žale i na poznatije marke mobitela, i prije nego sam ga naručio znao sam da je kinesko smeće, ali eto može poslužiti kao bežični telefon u kući.
Ionako kako sam rekao android platforma mi nije legla draži mi je symbian (šteta što je ugašen) pa tako ni ovaj smartphione neće se izgrebati u mom džepu. A ne bi se složio ni s cijenom od 45$ jer evo ga na ebay za više od 100$, a ovdje kod njih me je koštao 199 kuna, što možeš i očekivati za 200 kuna.

A kad ovisiš o tcom insfrastrukturi i samim tcomovcima nema tu puno izbora, a s terrakomovih 179 kuna mjesečno flat internet i flat telefon mi za 4/512 Mbs mi je sasvim dovoljno, a kako sam udaljen od centrale više od 3 km i jako lošu infrastrukturu u Dalmatinskoj zagori nisam siguran da bi i mogao uhvatiti 10 Mbs.
Jerry_nidžo je offline   Reply With Quote