Tema: Terrakom
View Single Post
Staro 05.02.2015., 12:03   #10
Jerry_nidžo
Premium
 
Jerry_nidžo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: KOSORE
Postovi: 226
Kako je najavljeno tako je i obavljeno. Danas sam prebačen na Terrakom i već prvi dojmovi su razočaravajući. nadam se da je to samo zbog toga dog ne legne sve kako triba.
najprije brzina priko speedtesta.
Jutros mjereno na dosadašnjem operateru (VIP)
VIP i manje više uvijek je bio konstantan iznad 4 Mbs
brzina Terrakom Znam da u ugovoru piše do 4 i da nesmije biti manja od 50% i da im nemam šta na to prigovoriti, ali ne mogu tvrditi da parica ne propusta veće brzine.

Modem
Modem je tehnicolor isti kao i u vip-a No kod spajanja na modem (router) novo razočarenje.
U njemu se ne može vidjeti Broadband konekcija
ono SNR margine Line Attention, pucanje veze i sl. Nema ga, znači ne mogu imati uvid u zagušenje, pucanje veze i sl.
WIFI password

Novo razočarenje je to kad sam vidio da se ne može promjeniti WIFI password i user.
Oni tvrde da ne daju taj podatak zbog zaštite postavki modema i sl. Ne tražim ih da mi daju šifre za pristup internetu već da mogu kad želim promjeniti šifru tako da ju je jedini ja imam i onaj komu ja želim dati.
ja tu šifru u pravilu mijenjam svaka 2-3 mjeseca, a recimo za primjer dam nekome šifru du se posluži s mobitelom ili laptopom na internetu i sad sutra ne želim d je on ima ja jednostavno promijenim tu šifru i opet je sve OK. No sad u terrakoma to ne mogu, jedini operater koji mi to ne dozvoljava.
Telefon
Pomalo je irintantan zvuk koji dolazi iz telefonske slušalice, jer nije onakav na koji smo navikli kad je slobodna linije umjesto tu-tu-tu imamo tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Kažem ovo su moji prvi dojmovi kod terrakoma, možda se sutra, prekosutra poprave jer računam možda još nije sve leglo na svoje mjesto,
ali ako ovo sve ostane ovako kako je sada ove 2 godine koje sam potpisao s terrakomom će mi biti jaaaakooo duuuugeeeee, s uvjerenjem ako se u ove dvije godine ne poprave produženje vjernosti će biti jako teško ili nikako.

Onome kome ne smetaju ove stvari koje sam naveo neka slobodno dođe u terrakoma uprotivnom neka ga zaobilaze u širokom luku.

P.S. za sad ovi moji prvi dojmovi su takvi, za par dana se opet javim pa ću vam reći da li se stanje popravilo.
Da se razumijemo VIP nisam napustio zbog kvalitete usluge već njihovog odnosa prema korisnicima.

Zadnje izmijenjeno od: MadBoY. 05.02.2015. u 15:32.
Jerry_nidžo je offline   Reply With Quote