View Single Post
Staro 18.07.2014., 12:39   #29
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor dxdandy Pregled postova
CPU nemam namjeru mjenjati, zato bih isao na jaci model ili najjaci koji bude u mac mani ugradjivan da bude sto duze sposoban za normalan rad. Brijem da bi za moje potrebe trebao barem iducih 5 god. biti dovoljan. Nisam programer a ovako iz stosa volim se igrati video editingom. Sad ce svi reci da za te pare mogu sloziti si neki dobar PC. Znam, ali eto ja bih htio malo drugu platformu ispriobati. Dosta mi je windoza i linuxa. Od applea imam ipad, imao iphone pa bih sada i njihov OS htio malo upoznati.
Smatram da ne moram biti pod obavezno developer ios aplikacija ili se baviti profesionalno obradom videa i slike da bih koristio apple racunala. Sve potrebno u danasnje vrijeme se moze raditi a bas da nema neke aplikacije za njega, lako se instaliraju windoze i ima dual boot i sve rijeseno.
Osim toga privlace me njegove male dimenzije,dobar dizajn i gotovo nečujan u radu.

Da Ivy, nije loš, ali ova nova generacija bi trebala biti još manji potrišać energije i samim time manje se grijati pa bi mogli biti i veći taktovi u igri pa sami time i dosta bolje performanse u odnosu na staru generaciju. Nije za odbaciti i tu opciju. Ukoliko cijena bude bas luda onda bih mozda uzeo sadašnju i7 opciju jer se nadam da ce onda ici spustati cjene. Ukoliko bude po sadasnjim cjenama nova generacija onda kupujem novu.
Pa reka san da uzmes najjaci CPU, RAM i SSD mozes sam zaminit.
Baja 001 je offline   Reply With Quote