View Single Post
Staro 10.12.2013., 01:13   #27
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
4gb je premalo i prvo probaj nabavit jos 4 ili bar dve. Ovi tvoji problemi u igrama mi izgledaju kao da su bas zbog toga a i filmovi i youtube znaju stekat sa samo 4gb kad je puno toga otvoreno. Imal sam nedavno sam 4gb pa je bilo slicno ak sam pretjeral sa otvorenim prozorima i browserom. Mozda i nije do toga ali jos memorije u svakom sl. S tak jakom grafom bi mogao i kloknut taj proc kolko god ide. BF3 multi je poprilicno vezan uz snagu proca, puno vise od SP i na velkim mapama sa puno igraca se to najvise osjeti.

Provjeri i dal ti oba sticka uopce rade. System prop. i kolko ih koristi. Ko zna mozda ti stick ili ploca zeza.

Najekstremniji primjer koji sam vido do sad u igrama. CoH 2 i preko 7gb zauzeca. Samo igra je potegnula 4.3gb memorije. Obicno bude zauzece oko 4-5gb kaj se igri tice. Moras si nabavit jos memorije jer je steta da zbog toga tak jaka grafa ne dela kak spada. 8gb je danas optimalno i potrebno. Sa 6 bi jos moglo nekak funkiconirat ali 4 je premalo za igranje. Filmovi isto mogu potegnut dosta i ak ne pazis predes 4gb bez problema. Kod mene je sa browserom i svim kaj dela normalno u pozadini tipican film u Gomu vec preko 3.5gb.


Zadnje izmijenjeno od: MAGARAC. 10.12.2013. u 02:25.
MAGARAC je offline   Reply With Quote