View Single Post
Staro 15.01.2013., 19:29   #765
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Citiraj:
Autor chare Pregled postova
Znaci os rec da moj prijatelj ( navodim kolegu s kojim cesto skupa igram, cesto tipa svaki dan ) koji je kupio misa za 350 ( sad je cak 400 kn u linxu, ti vjerovatno kupujes kod nekog ko skuplji al to je vec druga tema ) i ima podlogu za 10 kn ( koji bumbar ha? ), ima uzasno veliku srecu da je zadovoljan misom i da nikad nije imao problema a igra cesto igre ( sve zanrove, pretezno pucacine ). Nejmoj bzvz strasit ljude sa svojim komentarima jer ponavljam da si ga imao prilike isprobat vjerovatno bi drugacije misljanje imao. Meni tako svejedno ako ce ga netko uzet ili ne al nebi htio da se zbog tebe netko predomisli pa kasnije pozali.
Gledaj, Logitech G500 je super miš, ali da ga svrstavamo u najbolje miševe za GAMING, nemogu poduprijeti.
G500 je miš s vrhunskom preciznošču, dizajnom i jednostavno je elegantan. Ali nije gaming miš. On je super za nekakvi dizajn i slično zato ima toliko dpi.. Nemogu reći da on nije za gaming, ali neće odgovarati svima. Npr. jedan klac cod-a 2 koji postoji već jako dugo, i trenuutno su cca 5. u europi, su dobili od sponzora G500 i nitko nije zadovoljan. Svi imaju G9x i on je jednostavno bolji za gaming...
Mommistake je offline   Reply With Quote