Tema: Sunglasses
View Single Post
Staro 24.03.2017., 19:28   #45
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Ja moram reći, da samo promijenio 10-tak naočala zadnjih 10 godina, što po 100kn, što po 2000kn, i jedine dvoje naočale od kojih me nije boljela glava su ove dvoje koje imam, obje za dosta love.

Mislio sam da je dioptrija u pitanju, nedugo išao na lječnićki za zaštitu na radu na poslu, i uspostavilo se da mi je vid dobar, tako da nije do toga.

Očito kvaliteta leće čini tu razliku u lovi.

Imam frenda koji je šef Ghetaldusa u Varaždinu, dosta mi je o tome pričao, razlika npr. između ovih replika pilotki i oriđiđi.

Imam neku tendenciju paziti na takve stvari, neki ritual. Kada izlazim iz auta, stavim u kutiju, spremim u ladicu u autu itd. Nisam još potrgao ni jedne. Ove Boss imam više od godine dana, najbolje do sada koje sam imao.
i ja imam isti problem, u roku par sekundi mi moja glava kaze da li naocale valjaju ili ne, auotmatski dobijem glavobolju. Vid dobar isto.

Citiraj:
Autor nino Pregled postova
oakley su mi uvjerljivo najbolje naocale koje sam imao, najbolje lece bez konkurencije. No vise nemaju modela koji mi se svidjaju.

Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Ray ban i oakley u istu rečenicu...

Ne bi taj oakley stavio na sebe pa da je free, iskreno Ali to valjda ide s imidžom ljudi, nisam neki sportista pa valjda zato.
ne znas sto valja. No dizajn svakako imaju specifican.
Rayban imam sada i vise ih ne bi uzeo, lece su im daleko inferiornije naspram oakley. Narucio sam si zamjenske lece iz australije, no iduce je da moram kupiti nove cvike definitivno.
Gabre je offline   Reply With Quote