Tema: GTA V
View Single Post
Staro 03.11.2011., 00:40   #49
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor Ordem Pregled postova
tko kaze da ovo izlazi na novom xboxu (za kojeg se predvidja da ce izaci tek 2014.)?

po traileru se moze vidjeti da koriste engine iz GTAIV i isto tako da je veci dio igre vec gotov (radnja, likovi, dizajniran cijeli svijet)

tko zna oce se uopce ovaj put patit sa PCem (patchevi, customer support, rockstar social club i uploadanje user contenta) sudeci kakav je fijasko bio GTAIV na PCu..

sam nek se maknu od pretjerane ozbiljnost i naprave igru koja ce biti zabavna (kao svi GTA nastavci prije IV)
Ja bih samo kao svoje mišljenje dodao da je i GTA IV donekle bio dobar, na stranu sva sranja koja su bila sa instalacijom i ostalim glupostima, igra je pružala dobre nove feature koji su baš bili nedostatak u starijim GTA nastavcima - cover pogotovo

Citiraj:
Autor khm Pregled postova
Ma lupa lik gluposti, o novom boxu još nema ni x, a kamoli nekakvim igrama za njega.
GTAV će normalno izaći na Xboxu 360, PS3 i PC-u.


Potpis na ovo.
Što se više ide na neku ozbiljnost i realnost to se gubi igrivost.

Meni je Vice City bio vrh, ono poroci Miamia, Al Pachino i Scarface, mjuza... ona atmosfera je jednostavno nenadjebiva.

Ovaj trailer mi baš ne ulijeva nadu da će takva igra biti.
Igrao i GTA3, Vice City i San Andras

i ja bih rekao da su San Andreas i Vice City tu negdje, Vice City baš zbog stila kao što si ti naveo, San Andreas zbog priče, ali i par mogućnosti

npr. u Vice Cityu mi je živce popilo kad sam trebao "skočit" na brod pa profulam ko budala i krepam jer Tommy nemože plivat
Citiraj:
Autor xTreme GaMeR Pregled postova
Ako bude islo na ove konzole koje sada imamo onda mozemo ocekivat da ce jedan i5 2500 i grafa poput 6870 vrtit ovo na max...
How, yes, no

i GTA IV je bio napravljen za XB360 i PS3 pa je "letio" na PCu
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote