Tema: DotA 2
View Single Post
Staro 18.08.2011., 10:06   #135
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
vidis problem je sto u honu ne postoje strogo profesionalni teamovi, fnatic i slicni su jake organizacije, ali prema svojim igracima pruze samo lan support + prizepurse, dok je doti malo drugacije, u doti su kinezi placeni masne novce da igraju, i ovo sto si ti gledao od 90min je dvoboj 2 najjaca kineska teama, u toj igri si vidio da se igralo maximalno oprezno jer ipak je ulog (pre)velik, tako da nekome moze taj game biti dosadan, ali to je profesionalna dota, htio ti ne htio...

nedavno se odigrao game u 80min gdje je skor bio brijem 30-30,znaci skoro kill svkau minutu, gdje je jedna strana ostala na throneu od 100hpa ( mym konkretno ) i uspjeli su napraviti comeback

ne smeta me sto ljudi pljuju po doti/doti2, smeta me sto pljuju a nemaju pojma o cem pricaju jer istu nisu igrali


EDIT:

sto se wow effecta tice, tu se slazem. Ali to nitko ni ne zeli, bitno je da ostane isti stari filing dote u nesto bolje okruzenju. Valve je pogodio maximalno,ovo je punokrvna dota i biti ce popularna igra, a protiv nje su samo oni koji se boje da ce izgubiti comunity u lolu ili honu, sto je istina. Kome se ne svida, nece je igrat, ali imam osjecaj da ce opet biti nebesima vise ljudi u doti nego u honu i lolu zajedno.

Hon je recimo imao wow effect, mene je isto ko hardcore dotaša zapanjio, ali onda sam odigrao 100-injak gameova i shvatio da igra nema veze s dotom, te odustao.
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline   Reply With Quote