View Single Post
Staro 23.11.2011., 02:20   #645
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,112
Ljudovi, zadnjih par dana od postanja pitanja sam prošao sve i svašta i nakraju se ipak odlučio za ovaj uređaj!
Lifeview NOTLV6TBOXHD za 283.97 Kn (kao što možda primječujete poskupio je u samo par dana za punih 5kn i sitno)

Par prvih dojmova!
Uređaj je iznimno malenih dimenzija, skoro je duplo manji od Bnet-ovog receivera, daljinac je također malen ali opet sve je na njemu i super lovi (nemoraš gađati receiver), prijem signala je ok, nisam to detaljno gledao jer mi nije prioritet, a ono što je meni najbitnije je reprodukcija i snimanje i to radi savršeno!

Dakle reproducira uredno sve formate (moram još probati BR, to ću sutra) i čita titlove koji nisu u istom folderu i nisu istog imena kao film (meni super detalj), nadalje, titlove možete gledati na sivoj, žutozelenoj i prozirnoj pozadini, a sama boja titlova može biti bijela, crna, plava, zelena i srvena. Jedna zamjerka kod pozadine je ta da je pozadina puno veća od samuh titlova i zauzima skoro 1/5 ekrana (gledano na 27" monitoru) ali zato prozirna podloga logično ništa ne poriva i meni za sada najbolje rade bijela slova!

Snimanje je odlično riješeno, naime Timer funkcija je bez ograničenja duljine snimanja a TimeShift funkcija je ograničena na 4Gb!
Nažalost izgleda da se kvaliteta snimanja nemože mijenjati pa je tako 10min snimanja=400Mb!

Eto toliko za sada, kada ga poklonim starcima za božić i posložim, javim vam kako sam uspio riješiti zavrzlamu sa Bnet-ovim receiverom i ovim malcem Do tada pozz.

BTW. koliko sam uspio poloviti ovo je izgleda jedan od rijetkih proizvođača koji je napravio gotovo sve što su korisnici htjeli kroz FW update-ove, više o tome ima ovdje u ovom threadu!
__________________


RedGreenBlue

Zadnje izmijenjeno od: 2 die 4. 23.11.2011. u 02:28.
2 die 4 je offline   Reply With Quote