Tema: Diablo 3
View Single Post
Staro 23.03.2017., 09:01   #9025
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Citiraj:
Autor fedaykin Pregled postova

Pa da, koliko su ljudi kukali dajte matse maknite i ništa, a onda su još uveli i Caldesann recept za augment itema pa čuvaj i te gemove
Maknuli su u poseban crafting tab samo materijale od bountija i stvari za craftanje, gemovi su i dalje u stashu Ukupno 14 ili 15 stvari je premješteno u taj novi crafting tab. Obični gemovi, mašine za ubere , greater rift keyevi koji i dalje idu samo do 100 po stacku i dalje zauzimaju slot.
Tako da, po meni, od ovih promjena ništa extra, too little too late.
Cekaj... ta smeca nisu u crafting tabu? Opet cu imat tone keyeva u stackovima po 100 i gemova po.... ma daj. Jesu oni normalni? To su consumabli sa kojima samima nemozes ama bas nista, mogu komotno u mats-tab. Idioti.

@Destro

Ja kad sam gledao video i vidio kako hoda preko matsa i pickupa ih, vec se obradovao autopickupu crafting matsa sa poda. Ocito konzola....jer mi moramo mrcvarit misa da poklikam 50 smeca sa poda a nedao ti bog ako imas speed boost jer ces tu bit dok buff ne istekne.
A glede idiotizma sa Armoryem, well, cemu se cudimo. Blizz ima naviku bacit na PTR nesto sta ne radi, nakon sta svi prijave buga i zale se na to, onda Blizz taj bug baci na Live i pravi se glup. Da ja tako traljavo vodim svoju firmu, spalio bi je.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote