View Single Post
Staro 17.04.2017., 20:22   #66
gaggo
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 523
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Kalorije ce tesko koji sat prikazati ispravno u realtimeu bez nekih osnovnih info potrebnih za to (unos podataka o hrani koju jedes, vodi cjelodnevno hr pracenje, vaganje itd). Iskreno, ne znam ni je li moguce uopce pratiti potrosnju kalorija prije i nakon treninga, metodom dostupnom nama obocnim smrtnicima.

Velika vecina satova/trackera aproksimira i racuna potrosnju kalorija na podacima tipa trenutna visina, kilaza i sl., a to nije bas neki mjerodavan podatak. Ako ti takvo racunanje nije problem, preporucio bi ti neki sportski sat gdje su ulozili sigurno vise vremena u usavrsavanje te formule (Polar, Garmin, Suunto...).
Ma znam da nije to toliko tocno. Ali bi htio vidjeti jel ima neki sat do neke razumne cifre koji mjeri potrosnju kalorija po unesenim podacima, tipa ovaj pacer, po prijedjenim koracima, mjeri cca kalorije, pa ako ima neki sat koji konstsntno mjeri puls, pa po unesenim podacima unutar aplikacije, i po puslu, da mi da neki okvirni broj.
Znam da puno trazim, ali kad miband 2 moze tak nest pokazivati samo po koracima, rekoh si, mozda ima jos neki sat koji to radi po heart rateu, ali da mjeri konstantno, mi band 2 ne mjeri konstantno, pa ono, hodanje s utegom od 50kg mjeri na isti nacin kao i hodanje bez utega, ili jos bolje, voznja bicikla...
gaggo je offline   Reply With Quote