View Single Post
Staro 12.06.2019., 09:07   #5913
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Citiraj:
Autor partwish Pregled postova
Mobitel je fluidan, ekran je dobar. Kad kažem dobar, znači da je i vidljivost na suncu OK, čak i kad preljepim neko kaljeno staklo preko. Kod notcha postoji bleed koji se vidi na bijeloj podlozi ako se zagledaš. Fotke su zapravo jako, jako dobre. Naravno, glupo je i pomisliti da je bolji od S9, ali za te novce je mobitel jako dobar. Baterija mi bez problema drži dva dana mog korištenja. Ovo što ti tražiš, mobitel itekako zadovoljava... A sad, odluka je na tebi. S tim da sam uvjeren da bi ti i dijete bilo prezadovoljno s RN7 što se tiče funkcionalnosti i kamere. Eto, jedino što brand nije cool.

Da, cool faktor je najvazniji kod danasnjih klinaca. Ne sjecam se sad, ali mislim da je i kod nas bio
Iskreno, ja ne koristim ni 20% potencijala ovoga S9. Sluzi mi za pozive i whatsapp/messenger, tu i tamo koristim Chrome, FB i slicno. Ne igram se, ponekad okinem neku fotku ali cisto iz potrebe, znaci nikakve umjetnicke Instagram fotke.
Mislim da bih bio zadovoljan i sa HTC Wildfire da je malo brzi i responzivniji
E sad, jedini mi je problem sto koristim whatsapp sa starog broja jos uvijek, tako da ga vjerovatno necu moci mijenjati samo iz tog razloga, ali to cu vec nekako rjesiti.
Moram priznati da mi je ovaj RN7 jako zanimljiv cisto iz omjera ulozeno-dobiveno.
WraGG je offline   Reply With Quote