View Single Post
Staro 13.08.2008., 22:51   #35
NIGHT RID3R
Uber pwner
Moj komp
 
NIGHT RID3R's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb / Sesvete
Postovi: 188
Citiraj:
Autor HAL 9001 Pregled postova
Ima utega za kupit u euro bikea.Ja imam losa iskustva s njima.Pazi sad:kupio sam prije godinu dana multipraktik spravu za vjezbanje koja me je stajala oko 1800 kn.Sad prije ljeta da dodem malo u formu krenem malo intezivnije vjezbati.Uglavnom pukne sajla koja drzi utege.Odem da je promjenim kad ono za divno cudo nema jedne jebene sajle u ciloj Hrvatskoj.I sto je nevjerovatno sajla se mora narucivati iz KINE.Kad sam kupovao spravu prodavac mi je lagao da se proizvodi u Njemackoj.Zovem danas poslovnicu u Splitu da pitam jesu li im stigle sajle.Naravno nisu.Pitam zasto?Ovaj se smije i kaze nesto u stilu"to je do nasih sefova".Kazem po Bogu da li nije apsurd da se jedna obicna sajla mora narucivati iz Kine.Ovaj se smijulji.Uglavnom mjesec dana cekam sajlu , koja mozda i ne dode sto bi znacilo da sam novce bacio u vjetar i da u sobi imam brdo zeljeza na koje mogu samo objesiti robu.Steta da mi je garancija istekla bas par dana prije nego li se to dogodilo.Ovi nasi trgovci su ĐUBRAD!!!
ma ako cijena nije previsoka za utege ispalti se uezt, jer nemaju sad te sprave veze sa tim običnim utezima. Jel znaš možda kakve su cijene u euro bike-u

joj ja sam isto kupio takvu spravu al u mercatoneu i platio sam je 2600 kn imala je više utega od ostalih i mislio sam da je kvalitetnija al to je sve isto govno. meni su popucali oni koluti i išo sam do mercatonea i izvadili su mi iz neke druge sprave i odma zamjenili, čovjek koji radi tamo u skladištu mi je reko da su kad je jedan čovjek došo izvadili iz kutije jedan taj kolut i popuco je sam od sebe
uglavnom roba je sranje, samo mi je žao kad se sjetim kolko drugih stvari za vježbanje sam mogo uzet
NIGHT RID3R je offline   Reply With Quote