View Single Post
Staro 01.01.2021., 15:22   #1
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,217
Kako u potpunosti windowsu 10 zabraniti update

Znaci sve rečeno u naslovu.

Disejbla sam windows updste servis, on se sam updatea kad mu je došlo, disejbla sam nesto u registryu, on se opet sam updatea kako mu je doslo.

Stavio sam mu nemoj se updateati do 20 siječnja, on se opet sad updatea samoinicijativno.

Nisam prosječni debil korisnik kompa i zahtjevam da mi komp bude spreman da ga uključim i da radi u roku od 15 sekundi od pritiskanja power tipke, a ne da 10 minuta instira update koji mi apsoluno trenutno nije potreban.

Postoji doba kada cu instslirat update i znam bolje od nekog security managera iz Microsofta kad ja zelim staviti update na svoje računalo i kada imam vremena za to.


Ako je potrebno, vise preferiram uopce neinstalirati update, znaci skroz ih zauvijek izbrisati, nego da mi izvodi ovakve karafeke. Dakle ta opcija je ok. Sve sta sam nasao na Googlu microsoft nekako zaobiđe.

Na staroj destci sam disejblao registry i servis i uspješno preventirao update, ali nakon ovog renistala na nvme pajdo se opet ponasa po svom. Najuspješniji način blokiranja na laptopu je isključiti power kabel. Mogu li to nekako stimulirati na PCu?

Zadnje izmijenjeno od: OuttaControl. 01.01.2021. u 19:10.
OuttaControl je offline   Reply With Quote