Tema: BonBon
View Single Post
Staro 13.07.2019., 13:36   #1572
Cartmann
Premium
Moj komp
 
Cartmann's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Split
Postovi: 488
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Mislim da je ovo prerano upozorenje o naplati roaminga samo sms obavjesti, ali nemoj me uzeti za rijec. Kao da mi je kroz maglu da smo i ja i cura to dobili prije par mj. kad smo tek stigli u roaming. Nisu nista naplatili. Doduse stiskao sam se i pratio net counter zbog tog sugavom fair usage policyja:

Paket -- FUP u GB
Srednji Internet 1,7
Veliki Internet 2,2
Jako Veliki Internet 2,9
Jako velika kombinacija 5
Jako jako velika kombinacija 6,7
https://www.bonbon.hr/ponuda/cjenik/...narodne-usluge

Daj zabrij, imas JJV kombinaciju sa 40 giga i mozes samo 6,7 iskoristiti za roaming da te nitko nis ne pita. Osobno sam za vrijeme boravka koristio JV kombinaciju 7GB (5GB u roamingu) jer ima najbolji omjer dostupnog neta.
Nešto mi je čak i stiglo na račun, 15kn, ne znam kako ni gdje, ali nemam se volje zajebavat s tim. Više me nervira ova fora s obnovom paketa, prvo su automatski smakli jjv kombinaciju za 110kn u kojoj sam imao 40gb i digli na 140kn. Ok, odlučili su dignut cijene, njihovo pravo. Onda ideš smanjit taj paket na 7gb (jer je najbolji omjer), deaktiviraš ga, ali ne možeš aktivirat novi dok ne dobiješ poruku. Poruku ne dobiješ, ali ga deaktiviraju i naplaćuju po osnovnoj tarifi 0,88kn/mb. Ako netko čeka poruku da mu je paket deaktiviran, bez problema može nabit 300+ kn samo za mobilni promet (potrošenih 340mb dođe 300kn).

Sumnjam da je problem dati mogucnost aktivacije novog paketa odmah te izvrsiti deaktivaciju starog i aktivaciju novog istog trenutka, ali tad se ne bi zajebao određen broj korisnika i ne bi dobili te kune. Posebno što većina te promjene radi na kraju mjeseca kad dobiju poruku da će se aktivirati paket te da pošalju "necu" ako ne zele da se aktivira.
__________________

Cartmann je offline   Reply With Quote