View Single Post
Staro 14.07.2013., 10:20   #3115
SuhJr
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 88
Citiraj:
Autor .Delboy Pregled postova
Za one koji nisu znali, zbog hakoma pred koji mjesec je uvedena usluga maxnet mini, a to je ustvari adsl ponuda preko t-mobile 3g mreže.

Kao minimalna brzina je 144kbps, a maksimalna 3.6mbps ako se hvata 3g signal, i ima paket od 1,15GB i flat ali taj flat nema ograničenje, a cijena je 52kn za brzinu i 20/60/100 kn za promet. Ovo je zgodno za one koji nemaju adsl dostupnost a imaju 3g signal, i još je i cijena manja, a može se koliko sam shvatio staviti ako imate liniju kod drugog operatera(onaj wlr), a cijena maxtv sat-a je ista onda kao da se ima klasični adsl.

Dobije se nekakv 3g huawei ruter, koji ima wlan i tehničari sve instaliraju(mislim da ima vanjska antena da bolje hvata signal).

Isto tako ako na lokaciji instalacije u budućnosti dođe do dostupnosti adsl-a, može se preći na njega bez penala, samo se prebaci uo.

Cjenik: link
To su me neki dan zvali kao da nude ADSL za moju liniju da su rjesili problem s PCMom te da se sad moze dobiti ADSL.

Kod mene je EDGE samo dostupan tak da bi to bilo 0 bodova.
A nes slicno su mi nudili pred tri godine ali za paprenu cijenu, a u meduvremenu sam uzel drugu liniju na kojoj mogu imat normalni ADSL
SuhJr je offline   Reply With Quote