View Single Post
Staro 13.07.2013., 22:01   #3112
real01
Registered User
Moj komp
 
real01's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 83
Operacije operatera T-Coma

Doođe mi poštar i kaže: 'Papir od T-Coma da im vraćate modem, samo tu potpišite.'
Meni, ono, ništa jasno. Poštar me uvjerava da sam podnio nekakav zahtjev (a ja nisam) i nije mi jasno
zašto bih morao vratiti svoj stari /Tomson/ modem (drugim riječima, kako ću na net bez modema?). Pita poštar jesu li mi poslali novi - ja kažem - nisu.
Poštar malo zbunjen, ja još više i na kraju mi on kaže da na papir stavim svoj potpis, a on će pokraj dopisati da odbijam tu T-Comovu ponudu. Tako je i napravljeno.

Zovem T-Com službu za korisnike i objašnjavam gore navedeno da nisam podnio nikakav zahtjev. Nakon
minute-dvije čekanja (provjere), operater mi kaže: 'Ah, da, to sad imamo ponudu - vratite stari modem, dobijete novi, bolji.'

Okej, sad mi je već nešto malo jasnije, ali opet imam par pitanja.
1. Mislim da mi cijela stvar nije dobro objašnjena. Moram vratiti stari modem a nitko mi ne kaže da ću dobiti novi.
(Zar nisu mogli prethodno nazvati me osobno, poslati mail (s objašnjenjem), neki letak i slično?)
2. Kad su došli s modemom Thomson i zamijenili prijašnji, ispočetka sam imao dosta problema s pucanjem tlf. veze
a i neta. Sad je net okej, ali telefon zna zaštekati barem jednom mjesečno, pa onda probam reset, pa to obično
ne radi - te zovi T-Com, onda oni nešto resetiraju, pa - 'bit će vam sve okej za 24 sata, a ako ne bude,
doći će naša ekipa...' itd.
3. Sad opet nude NOVI modem da zamijeni ovaj STARI - pa se pitam hoću li opet imati probleme s njim - pucanje veze, resetiranje itd.?
Novo ne mora nužno značiti i bolje. Ili...? Jel ta stvarčica tipa - ukjluči i spoji te radi ili ću imati kompliciranu instalaciju?
4. Gdje mogu naći informacije o tom novom modemu?
5. Jel moram ja obvezatno prijeći na tu novu opciju (novi modem)? Što dobivam time?

Eh, da - i danas, moji mi kažu - bio tu jedan tip (ne znam dal poštar ili netko iz T-Coma), pa došao po stari modem - ali, u pol posla odustao - nije mu se dalo otpajati ona
tri - četiri kabla što modem ima - pa je rekao da me novi čeka u mojoj lokalnoj pošti, samo moram odnijeti starog tamo.

I tako... Može li me netko prosvijetliti?
Zahvaljujem!
real01 je offline   Reply With Quote