View Single Post
Staro 12.10.2019., 22:16   #51
domina
Premium
Moj komp
 
domina's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: KC (HR)
Postovi: 898
Citiraj:
Autor silver_tip Pregled postova
Apsolutno nebitni argumenti i totalno nevazna materija. Koga briga za modulaciju, sirinu i snagu ?? I da, istrazeno je sve pa shodno tome imamo nesto sto se zove SAR.

To sto je "covjekov SAR" veceg praga nego pcela a davno je SAR kao jedinica dokazana i koristi se te ako mi mozemo
podnjeti vecu apsorpciju EM zracenja to ne znaci da ista nije stetna. U slucaju 5G mreza, odasiljaci ce biti gusce rasporedjeni
i bez obzira na mozda manju snagu, covjek ce biti izlozen vecom broju EM polja a samim time i biti izlozen vecem SAR-u ! E to je ono sto u 5G nije ispitano... i sto je problematicno.

Nitko normalan nije protiv napretka covjecanstva ali pod koju cijenu ? Hocemo mi za zivota tu cijenu platiti ili nasa djeca/unuci je ono sto nije ispitano... a zasto nije i u cemu je problem ? Pa profit...

Jedne godine svinjska mast i slanina su stetni za ljudski organizam, pokazala istrazivanja.., druge godine su svinjska mast i slanina
odlicni za ljudski organizam jer su prirodan izvor masnoca, pokazala istrazivanja... pa jel citas kakvu tiskovinu tj. pratis portale, googlaj
pa ces vidjeti samo na ovom slucaju nebuloze i "neovisna istrazivanja"
a tako je i sa 5G. Realno tehnologija se uvodi a bez ikakvih detaljnih i
potvrdjenih istrazivanja jer 4G je "proletio" jednostavno bez neke ozbiljnije i vremenski temeljitije analize. Ostaje nam SAR pa cemo vidjeti koje su nam granice kod istoga...

Svi ce se sloziti da je radioaktivnost smrtonosna jer su culi, vidjeli mrtve i zar sad zbilja treba cekati da netko dokazano opandrke usljed izlaganju EM polja 5G mreze, da bi vjerovali ? ...
malo OT, ali...
Žalosno je da su danas i znanstvenici izmanipulirani, doktori znanosti i slično..
Kad sam došao na konzultacije kod dr. Slavena Dobrovića, glavni na katedri za zaštitu okoliša na strojarstvu tj. bivši ministar okoliša. Konzultacije su bile o spalionicama otpada, da bi meni čovjek nametao svoje mišljenje (umjesto da me usmjeri da sam dođem do zaključka) bazirano prema talijanskim i slovenskim člancima lokalnih novina. Sva sreća pa sam bio aktivan na međunarodnim simpozijima i čuo realnu sliku svega toga te sam blago i brzo zaključio da je dr. Slaven Dobrović budaletina i to prvoklasna.

TO je samo jedan primjer...tako da ja uvijek saslušam one koji su za i koji su protiv, jer uvijek treba čut obje strane priče..
domina je offline