View Single Post
Staro 15.02.2024., 19:00   #2725
Darko150
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 34
Citiraj:
Autor Thermaltake Pregled postova
Pozdrav, da li se isplati uzet sa alija tipa 4Tb ssd 2,5 inčni napišem samsung, ali naravno da ne piše da je samsung no predpostavljam da je i djeluje čak možda ko original

Da li ko ima iskustva kakvih ? I možda eventualno da mi da kakav link, našao sam 4TB 2,5 inčni kao samsung za 36 eura.

Ja sam uzimao nedavno 2x256 m.2 isto nije pisalo samsung, ali kad su došli stvarno jesu originali bili ili su jako uvjerljive kopije koje ne mogu skužit
NEMOJ KUPITI
kupio sam 2Tb ssd za 29 €, izgled isti kao Samsung, računajući da ga, ako ne bude valjao, lako reklamiram i dobijem novce natrag.
Naravno, bio je fejk, kapacitet oko 100 GB.
Zapisivanje vrti u krug kao i one kamere... dakle imaš samo zadnjih cca 100 GB zapisano, sve ono prije je prepisano s tim novim.
I žalim se ja selleru, nudi 2$ i poslati novi Ssd. Ne prihvaćam, otvorim dispute. Seler veli neka vratim ssd i on će vratiti novce i onda platiti povrat kad primi pošiljku. Aliexpress to prihvati. A seler mi da nekakvu neispravnu adresu u Afganistanu. Tam Pošta ne dostavlja, a DHL traži 200 €. I od onda, već 2 mjeseca, ne mogu dokazati Aliexpressu da ne želim platiti dostavu na neispravnu adresu u Afganistanu, jer ću izgubiti još 200 uz tih 30 € koje već pušim.
Ima bezbroj recenzija i komentara o tome, no Ali je gluh. Još se sporim i sa Alijem i sa prodavateljem, no veliki su izgledi da ću izgubiti...
Darko150 je offline   Reply With Quote