Tema: Automobili
View Single Post
Staro 08.02.2024., 20:53   #71979
Kristijan_7
Just don't give a fuck
 
Kristijan_7's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Zg
Postovi: 764
Citiraj:
Autor tomek@vz Pregled postova
A sad ga kenjas. Nitko nije nista od ovoga sto pises tvrdio. Ovdje se radi o bitnijim stvarima u zivotu i sto i jedna i druga strana predstavaljaju. Neznam te privatno pa necu tvrditi sto neznam ali osoba kojoj je opisana situacija normalna i prihvatljiva ne misli na buducnost obitelji nego samo svoju kratkorocnu dobrobit. O tome se radi. A to nije zato sto vozis Teslu. Zbog takvog razmisljanja se uzimaju auti na 2-3 godine i mijenjaju ko slape.


https://www.britishcouncil.ba/progra...ijek/kako/ctps


P.S. - uzmite u obzir kad su cijene ICE vozila pocele drasticno rasti i kad je pocela prodaja EV vozila pa vam budu neke stvari mozda jasnije....ili ne...
Kolega, opet pišeš o bitnijim stvarima u životu u temi o autima a ja sam taj koji kenjam. Daj si otvorite novu temu i tamo pišite o moralnim mukama kupovine novog ili rabljenog auta i utjecaju posljedičnih vaših odluka na buduća koljena i naraštaje. EV su auti, na tržištu su, ovo je tema o autima, dozvoljeno je valjda pisati i čitati i o EV autima bez da moram svaki hebeni dan čitati vaše proljeve o duhovnim vrijednostima na koje se pozivate kada vam ne preostane drugih argumenata. Vi ste novi zeleniji protiv zelenih i skačete te napadate svakog tko spomene EV. Daj pročitaj što pišeš, čovjek koji kupuje EV misli na svoju kratkoročnu dobit a kupovinom auta na fosilna goriva misli na budućnost svoje djece. Jel to normalan komentar? Ovaj komentar sa autima na 2-3 godine je fabriciran i ne vrijedi mog odgovora, bacate isprazne floskule. Moja Tesla je 7 godina stara. Sedam. Što se tiče utjecaja EV na cijene ICE vozila, EV nije pokrenuo downsizing, dakle ne dovodite ga u direktnu vezu sa izmjenama unutar industrije zbog CO2 zagađenja i globalnog zatopljenja, a isto tako EV nije utjecao na rast cijene cijene stanova, kruha, sirovine i drugog, pa tako nije ni na cijene ICE automobila.
__________________
“One morning I shot an elephant in my pajamas. How he got into my pajamas I'll never know.”

Zadnje izmijenjeno od: Kristijan_7. 08.02.2024. u 21:00.
Kristijan_7 je offline   Reply With Quote