View Single Post
Staro 02.04.2020., 12:01   #2359
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Kao osoba koja je isprobala stolaca i stolaca u životu... uključujući da sam bio voljan dati 800kn 2006. za običan stolac kakvi su koštali 200kn tad po shopping centrima.
Duka Interijeri, nisam požalio, prodavačica nije lagala, njihovo je druga kvaliteta, jer se radi od jednog komada spužve, a restlove prodaju ovima koji vam ondaza 200kn daju stolac, i on se deformira vrlo brzo.. Dukin još dan danas drži spužva.

Nakon njega sam imao katstrofu iz JYSK-a (1500kn), pa loš iz IKEA-e (full kožni, prava goveđa koža, 2200kn), pa onaj J... nešto, malo skuplji od Markusa (1700kn)... koji je bio ok, ali nije bio super... i nisam znao šta sljedeće, dal se isprsit za Aerona (na kojem sam sjedio u Microsoftu, vrhunski stolac, drugi svijet), ili probati još jednom sa nekom jeftinijom varijantom...

Naručio sam SecretLab Omegu, i mogu vam reći, da osim što mi je žaošto nisam Titana naručio, nema potrebe da gledate ijedan drugi stolac ako vam je budžet oko 2000kn.

SecretLab, tko si kupi neš drugo za 2-2.5k kn, njegova stvar, ali nek zna da se 95% zeznuo.

Nemojte štediti na stolcu, kao ni na monitoru, tipkovnici i mišu... ali na stolcu stvarno nemojte.
Elven je offline   Reply With Quote