View Single Post
Staro 20.04.2017., 08:28   #44
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
Yi Home aplikacija radi bez greske. jedina mana je sto ti nece raditi audio kad izadjes iz aplikacije, moras svaki put "unmute" kliknuti, i biti otvoren prikaz, no to ima veze sa zakonom a ne samim xiaomiem. u zadnjih godinu dana mi se valjda desilo triputa da se kamera zblesirala i zahtjevala istekavanje iz zida, cak bih prije rekao da je do app-a ali nisam siguran.

ovisi za sto trebas. ja ih koristim ko baby monitor. Da idem na neki video nadzor onda bih gledao tako nesto, iako i ovim kamerama mozes pristupiti preko routera kroz web sucelje. pa se sigurno da sloziti i nadzor.
Ovo sto se kamera/app zblokiraju je onak, nije strasno, ali svejedno. Iako 3 puta u godinu dana, i ako pola od tog vremena radi 8h/dnevno, onda i nije tak strasno.
Meni isto treba za nadzor zivog bića


Citiraj:
Autor Kruno M Pregled postova
http://www.ebay.com/itm/252620154399...%3AMEBIDX%3AIT

Pa pogledaj da li ti paše. Ja ju koristio i dobro radi. Može se i dyndns na njoj napraviti pa pristupaš preko browsera, ide na 3rd party app.
Taj model wanscama ima i na gearbestu, ima ukupno 52 reviewa i ocjenu 4.9, znači svi su jako zadovoljni i svi ističu jednostavnost i funkcionalnost.

Kako je kamera sa kutem (sirinom), jel se moze preko 3rd aplikacija pomicat i kakva je kvaliteta slike opcenito?
Kako radi nativna aplikacija za android?

LP
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote