View Single Post
Staro 19.04.2017., 15:34   #40
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Nikako da se odlučim za kameru, a vec lagano ludim sa mobitelom i besplatnim aplikacijama koje su prepune reklama, sve steka, kamera na mobu (note2) poprilično uska i tak.

Sto vise gledam, to mi je smislenije uzet nesto tipa Xiaomi mijia za 37$ odnosno cca 270 kn. Jedini problem bi mogao biti taj Xiaomi soft, (MiHome) koji na google playu ima ocjenu 3.0, i ljudi se masovno zale.

Kolega Gabre je rekeo da takvu slicnu kameru nije uspio natjerat da radi sa 3rd aplikacijom, tako da jedino ostaje ta MiHome koje eto nije bas neka sreca.

Hardverski kamera je jako dobra, super kut, slika, detekcija pokreta, night snimanje, kamera odvojiva od drzaca.

Ali đabe sve to ako ima problema sa androidom softwerom.

Neke preporuke za nesto sigurnije/bolje/jeftinije?

Ono sto bi kamera trebala imat je sto siri kut (da mogu pokrit cijelu prostroji od 35m2), kvaliteta slike, night snimanje i obavezno dvosmjerni audio transfer.
Gledao sam razno rane kineske 360° kamere, ima ih od 30 dolara pa na vise. Malo kvalitetnih reviewa, tako da je sve to potencijalno mačak u vreći sto zbog hardvera sto zbog softvera koji to sve na karju koristi.

Unaprijed hvala i LP
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote