View Single Post
Staro 30.10.2015., 15:30   #7
sokre10
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 405
Citiraj:
Autor Mileni Pregled postova
Imao OPO. Odlican mobitel, CM rastura. Meni osobno najbolji android flagship prosle godine. Baterija je bila fenomenalna (sve do lollipopa). Jedino je kaskao kamerom naspram ostalim flagshipovima.

Kupio OPT preko pozivnice, prodao ga nakon 3 dana. Previse problema i previse bugova. Od fingerprint senzora, pa do aljkavosti njihovih vlastitih programera. Jednostavno nije ni blizu CM-a.

S pozitivne strane, onaj switcher ala iphoneov je cudo. Customizacija je i dalje tu, iako naravno ne u rangu CM-a. Svi problemi koje sam imao su vjerojatno softwerske prirode, i rijesit ce oni njih. No meni se iskreno ne da toliko cekati, pa sam ga odmah prodao uz minimalne gubitke (cca 200kn).

Build quality je fenomenalan, to im se mora priznati. Ali ovaj sustav pozivnica + ti pocetni bugovi = odheb od mene.

Mozda dogodine pogode sve iz prve, jer meni osobno OPT ima samo bolji build quality i bolju kameru od OPO-a. Jednostavno se ne isplati vlasnicima prijasnjeg modela. Sve ovo je naravno cisto subjektivan dojam
Kakva je kamera u odnosu na lg g2?
Razmišljam o prelasku...
sokre10 je offline   Reply With Quote