View Single Post
Staro 15.10.2022., 09:35   #20
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,164
Citiraj:
Autor tomek@vz Pregled postova
NHF ali...mani corava posla ako ne shvacas sto i zasto radis... Badava svi experti ak ne kuzis osnovu, zbrikat ces uredaj i onda ce biti kuku-lele.
gle ja tebe ne razumijem i tvoje pametovanje... tak si isti tonom i u linux temi odgovarao kada sam postavio par pitanja... izgleda da svi sve moraju znati, ne postoji mogućnost da nešto naknadno naučim ili se prisjetim.

čisto za tvoju informaciju, flashanjem custom rom-ova sam još radio prije 10-ak godina.

inače točno sam pratio upute korak po korak, i evo kamera nije radila. zašto ? ne znam
ali moja greška nije. danas sam ponovio postupak samo sa drugom verzijom LineageOS-a,
i sada sve radi.

Citiraj:
Autor Ivo_Strojnica Pregled postova
Ma očito mu nije bitan uredjaj, neka se uči.
bitan je, i u međuvremenu sam uspio instalirati LineageOS 18.1, i sada sve radi.

samo se ovdje na forumu raspitivao da budem siguran.

Citiraj:
Autor tetak dudo Pregled postova
sa takvim stvarima sam se igral još na galaxy s1 pa do 4 i onda me prešlo, vidim da je najbolje ono što dobim unutra
i ja sam se nekada igrao sa tim davno... čak i kada je u pitanju bila Nokia symbian. ali dulje vrijeme nisam imao potrebe za tim jer kao što kažeš, stock rom uglavnom dobro radi. dok kod ovih custom rom-ovo zna biti svašta.
chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote