View Single Post
Staro 09.11.2014., 03:25   #4885
ssarik
Terror Absolut!
Moj komp
 
ssarik's Avatar
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: Earth
Postovi: 802
Citiraj:
Autor fishkal Pregled postova
G2, Xperia Z1, Nexus 5, Galaxy S4, Htc One M7. Svi će dobit android L. Stroj do stroja, odaberi koji ti više paše. Osobno bi uzeo G2 ili Z1.
G2 mi se nekako čini kao najbolji izbor, Z1 mi malo prelazi budžet, Nexus mi se sviđa u nekim stvarima više od G2 ali me brine ta baterija, Galaxy ipak ne, vidio sam da Touchwiz opako usporava mob, a HTC ONE M7 ne mogu naći kod nijednog od ovih "pouzdanijih" sellera na njuškalu (npr. mobicom7).

Kakav je Huawei Ascend P7?

Citiraj:
Autor zvone07 Pregled postova
Ja ti mogu reći svoje iskustvo sa G2. Generalno, najbolji telefon koji sam imao.
ALI, kupio sam ga u 2. mjesecu ove godine i nakon 5 mjeseci žuta fleka na ekranu... Natezao se sa servisom jer ekran koji su mi stavili (dvaput!) nije sjedao dobro i bilo je lufta.. Treći put sam poludio i tražio novi, dobio novi u VIP-u, crni nova serija. Prije par dana, ponovno žuta fleka... Tako da razmišljam o prelasku na Z3 ili S5 (Z3 dosta skuplji)...

Ja zaista ne znam dal sam ja takve usrane sreće, ali vidim da je pun internet sličnih iskustava. Tj, to je poznati problem.

Ali osim toga, telefon super brz (pogotovo sa Cloudy G3 rom-om), responzivan, dobra kamera sa G3 rom-om, baterija uglavnom 2 puna dana sa cca. 5h SOT-a, nekad više nekad manje, sa svim uključenim jasno...

Eto, nadam se da sam bar malo pomogao kod odluke...
Da, čitao sam i ja takve stvari za G2. Veoma čudnovato. Ja ne bih stavljao neke custom romove i slične stvarčice na uređaj, bar ne nekih godinu dana, čisto garancije radi, ali ako bih osjetio neke veće laggove onda apsolutno da.
ssarik je offline