View Single Post
Staro 05.11.2021., 19:52   #83
SlavoS
Premium
 
Datum registracije: May 2003
Lokacija: Samobor
Postovi: 1,115
Citiraj:
Autor Mladenxy Pregled postova
Gdje sam ja to vikao i reklamirao da je "bomba od ponude"? Napisao sam da je procesor bomba ne i da je bomba od ponude. Mislio sam na performanse, zagrijavanje, potrošnju ne i na uloženo/dobiveno što sam sto puta ponovio ali ti si konstruiraš kako tebi paše.
Jesam li više puta u ovoj/susjednoj temi ponovio , kupite rađe i5 10400f za 1200kn? I kako onda reklamiram bombu od ponude?
I ne brini se za moj obraz, nisam ja tema i ne postavljaj pitanja u rangu dječjeg vrtića Nisam ovdje da bi glumio dušobrižnika
Napisao si.

Citiraj:
Autor Mladenxy Pregled postova
Bome i5 prdac koji bi malo tko od nas odbio . Proc je bomba
Na sreću ne čitam misli pa neznam što si mislio.

Citiraj:
Autor Eladio Pregled postova
Pazljivo ja citam, zato te i lijepo pitam
Znaci ploce vec sad tj danas postoje i to da su jeftinije nego ih usporedjujes i toga si i sam svjestan.
Da se ponovim, i s tom jeftinijom pločom 12600 combo nije jeftiniji....
cca 4500kn vs 4500kn

Citiraj:
Autor Eladio Pregled postova
Mladen ima svoju budget matematiku.. studentski djir u smislu da svaku kunu dva puta važe prije nego potrosi i to postujem..
Mladen prema vlastitim riječima fura forumski RPG.....

Citiraj:
Autor Eladio Pregled postova
Netko tko zeli i moze vise - gleda iznad, a iznad je do jucer bila rupa do 5600x kojeg sam i sam osobno preskočio jer mi je od prvog dana preskup za ono sto nudi pa sam zato i uzeo 5900x
12600k je u tom smislu pokopao takav skupi 5600x a skoro i 5800x..
To sto netko trosi na tenisice, netko na felge auta, a netko na novi proc u to ne ulazim..
12600 vs 5800x je mrtva utrka, osim što ako sam dobro informiran, 12600 trenutno radi kak se spada samo na WIN 11, za razliku od 5800x koji radi na "svemu".
A što se tiće osobnih poroka, to me ne zanima

Citiraj:
Autor Eladio Pregled postova
U tom smislu 12600k je odlican competitive gamerski proc kojeg danas kad gledam bi prije uzeo nego 5800x čisto kao primjer..
Stvar osobne odluke, iako kao što i sam kažeš, odluka je bila 5900x...

Citiraj:
Autor Eladio Pregled postova
Bar dok AMD ne predstavi bolje ili sreže cijene. Govorim hipotetski jer kao vlasniku 5900x ovi mi za sada nisu jos zanimljivi..ali su me razveselili jer prica ide naprijed i po pitanju performansi i po pitanju cijene..
Kao vlasniku 3700x nisu niti meni zanimljivi, ali veselim se da je nakon višegodišnjeg zatišja ponovo utakmica.
__________________
SS
SlavoS je offline   Reply With Quote