View Single Post
Staro 27.11.2020., 20:31   #8025
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Inace ovih dana uspoređujem s9+ i mi8. Mobiteli su skoro identicni u svemu po specifikacijama.. U stvarnom radu,samsung ima bolje notifikacije i opcenito malo stabilniji software i manje trosi bateriju. Ali u svemu ostalo je mi8 bolji, cak i lcd ekran je bolji i ostriji sto mi je nevjerojatno jer oba imaju amoled. Na oko je vidljiva razlika . Zvuk razgovora je bolji na mi8, zvuk zvona je slican,zvuk glazbe na sluskama je ljepsi na s9+ (mislim na kvalitetu zvuka) ali jaci na mi8. Signal bolji na s9+ u slabijim uvjetima. Kamera je bolja na Xiaomiju za 99a% korisnika koji koriste auto mode. I zvuk kod snimanja videa je bolji. U losijim svjetlosnim uvjetima ponekad xiaomi ponekad samsung uhvati bolje.
Steta sto taj miui nikad ne ispeglaju da radi vrhunski,uvijek neka sitnica,inace bi ovaj mi8 bio bar punu stepenicu bolji, ovako su izjednaceni, ovisno o potrebama.
Btw. mibrowser je iskljucen na miui12 i ne moze se trajno ukljuciti. Mislim da je upitanju otkriven spying u tom browseru pa ga ne dopustaju vise na global verzijama
Samsung android 10, Xiaomi miui 12 android 10. Ukratko

Zadnje izmijenjeno od: spawn. 27.11.2020. u 21:20.
spawn je offline   Reply With Quote