View Single Post
Staro 02.01.2020., 19:27   #3190
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
Bas sam uspoređivao sam svojim TN-om (24GM77) kad sam sad 1440p IPS uzimao. TN je nesto bolji u motionu, no ni blizu da mi je vrijedno zrtvovati kvalitetu slike. Vjerojatno bi druga prica bila da igram samo FPS-e na nekoj brutalno visokoj razini i natjecem se na kupovima za lovu ili sto god. Ti dani su odavno prosli
Za godinu dana cemo mozda imati kvalitetne monitore sa adaptive syncom i strobingom u isto vrijeme i samim time ce kupovina TN-a jos vise izgubiti smisao. Za sada je to Asus sa VG27AQ naceo, no monitor im na zalost sucka ispod 100 fpsa
A gle, ja ni ne igram nijednu MP igru pa uživam u motionu i fluidnosti LG-a i pa i u "2d" igrama... valjda zato jer sam osjetljiv na pokret (i titranja, meni amoled titra, tipkovnica me nervira)...
Sad mi oko još ubrzalo pa vidim sve tranzicije na mobitelu kao jasno spore...

No naravno, ne bi uzeo TN ni da je fluidan kao crt... nope.
IPS is way to go dok ne riješe ili mikroled ili oled bur in (a za mene i vražji pwm).

Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
Meni je GL850 u sRGB modu od prvog dana. Tu i tamo bacim na Gamer 1 da vidim kako tamo izgleda, ali se brzo nazad vratim
Ova majica u wide gamutu pece za oci.
Majica ubojica

A znam, meni fali oled na mobitelu, ali zbog titranja u mraku ga ne uzimam. Volim izraženije boje...
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote