View Single Post
Staro 17.11.2019., 16:22   #339
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,970
Citiraj:
Autor The Exiled Pregled postova
I dobro bude, ako se ne desi neko veće sranje, jer sve ovo za kaj tvrdiš da je clickbait - Intel je potvrdil, a partneri uredno pokrpali i ugasili HT - i dalje čekaju sljedeću pizdariju, jer Intel čak i kad zna sve unaprijed - opet taji, laže i skriva. Samo zato, jer se mainstream i dalje clocka na 5.0GHz i igre se vrte na 100+ FPS-a, ne znači da su ovo bedastoće i izmišljotine s namjerom generiranja klikova.
Žali Bože ako se oni koji su zaduženi za sigurnost informiraju putem internetova...baš to, clickbait. Pa valjda bi se barem netko na ovom informatičkom forumu javio ako je imao neki stvarni problem, makar i usporavanje bilo čega ako mu već netko nije ukrao podatke. Kad pitaš gdje mi to prijeti opasnost...vele tebi nigdje, možda na serveru. Sa naglaskom na možda a možda je u šumi. Kao što reče kolega, morska oluja u čaši. Za moj ukus previše pozornosti.

Edit; usporedio bi to sa onim majstorima što su uspjeli spalti jednu mbo jer je rx 480 preko pci ex slota vukla previš struje, imala spajkove...dobili svojih pet minuta slave.
Mladenxy je online   Reply With Quote