View Single Post
Staro 03.07.2018., 09:06   #5674
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Također, evo vam i link na coinex mjenjačnicu. Airdropaju svoj token CET, 100 kom za nove korisnike. Potreban KYC.

https://www.coinex.com/account/signup?refer_code=tbgaq


Treutno 100 CET vrijedi oko $6, ali računajte da jako shillaju taj svoj coin (kao i skoro sve mjenjačnice), svako malo imaju neke free dodjele - recimo, nedavno su aidropali 2 CET za svaki XRP koji ste kod njih prebacili.
Lako moguće da će do kraja godine CET vrijedit i preko $1/kom. nije loše za free token
Nadam se da ste iskoristili prilku, od prošlog tjedna CET je otišo 50% gore.
ja ću ubaciti i veće novce u to, ovo je skoro pa siguran rast još par mjeseci. Coinex je financiran od strane viabtc mining poola, dovest će oni to đubre na visoku cijenu, do kraja godine i možda preko 3-4usd.

A da ne pričam da non stop CET holderima dropaju razne tokene i shareaju profit.



On the other hand, NIX na IDAXu dumpan na 0,6 usd, odlična kupnja. Jučer je također išao 80% gore dole par puta. Još je mali promet i visoka volatilnost, da se dobro zaraditi u kratkom vremenu.



Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Ja znam koji coin će biti crypto-google, već i postoji, samo prolazi ispod radara.
Pa ajde kad se već hvališ, budi hrabar i napiši, da te pošteno razmontiramo kroz godinu dvije
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote