Tema: T-Mobile
View Single Post
Staro 30.11.2020., 18:18   #618
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor picajzlaaa Pregled postova
Ni ne znam di su mi uvjeti korištenja kad nisam na ugovoru nego na opciji. Znači taj mobilni internet koristim toliko malo da mi svaki mjesec ostane hrpa mb. Paradoksalno, najviše ga koristim dok sam baš u HR. Tako da nema govora o nekakvoj zloporabi itd...

Kako doskočiti ovome? Treba mi hr broj i dalje, a kada ga već imam, onda radije njega koristim za mobilni internet (ono malo što koristim), jer me dođe 55 kn mjesečno. Bonove ionako moram nadoplaćivati inače mi propadne hr kartica.
Nema ti veze što si ti na opciji. Uvijek ti pristaješ na neke uvijete korištenja.
To ti je k'o ono kad se ekipa buni što im Fejs prodaje podatke, a nisu čitali Terms&Conditions pri registriaciji...

Citiraj:
Autor picajzlaaa Pregled postova
Ok, mali update, naime popodne sam im napisao jako pristojni i službeni hate mail i prije par min dolazi ovakav SMS

Poštovani, prethodno ste greškom primili SMS poruku vezanu uz naplatu dodatne naknade za korištenje Internet prometa u EU/EEA roamingu. Molimo Vas, zanemarite poruku te Vam se ispričavamo radi neugodnosti.

E sad, jel to zbog mog maila, ili im se desila fakat neka greška, ne znam. Samo se nadam da me neće više ovako cimat.. thx ekipa
pa ako ne trošiš puno MB onda valdja samo greška.

Ovi limiti gore koje sam ti linkao su ti jedino ako baš trošiš više od predviđenog dok si vani.
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote