View Single Post
Staro 16.01.2024., 18:40   #44249
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,119
Citiraj:
Autor LAcy Pregled postova
A da drzis mobitel na pristupacnijem mjestu da ne moras skidati jaknu? Mozda na cak i na handlebaru?
Nije opcija, na žalost.

Preriskantno mi je to, ne vjerujem ovim držačima kad je mob od 2k EUR u pitanju. A i nije samo do držača, već ako padnem, rizik je prevelik.

Bila je to opcija, ali ovako, 200EUR i riješen problem.

Citiraj:
Autor quazar912 Pregled postova
kak misliš slagat rute??

valda se prvo trebaš uvjeriti da je neki dio prolazan?

ja na google mapsu odaberen / označim rutu koju bi vozio onda to exportiram u gpx i ubacim u mob i tamo pratim trail.
ali naravno, moram se uvjeriti da je prohodna. ili napravim još neku rezervu.

edit: gledam kak to ide uzbrd bez "jebemti" i dalje me "svrbi" bicikl na baterije al nemam gdje probat...
ljetos sreo neke strance (stariji ljudi 50/60 god) njih 4 na elektičnom onak turistički u razgledanju iz znatiželje...ja se već 5x preznojio dok sam dosao to te lokacije...pa ko je tu lud
Baš tako kako si ti rekao.
Provjerim jel prohodno kroz druge izvore, i onda si po tome složim rutu na Komootu. Imam par frendova koji se bave XC-om dosta ozbiljno pa ako nešto trebam, pitam njih. Ostalo našem na cyclotrailu ili si sam nešto isplaniram, idem na rute na kojima sam bio pješke/znam nekoga tko je bio pješke itd.

Ako si blizu Varaždina, javi se, probaj moj.

Ja samo znam, SVI koji su probali su u roku 5 min rekli da to sljedeće kupuju.

Citiraj:
Autor PR3DA70R Pregled postova
Ekipa šta kažete na ovo za 300€? Je okej za vidjet ovako po slikama ili da pitam možda za neki detalj?
Curi ponudila kolegica ako hoće. Tak da od poznate osobe ide. Ja se ne razumijem ništa u to a navodno je "odličan" i bio je skup kao kaže. xD



To je Cube Aim PRO 29 iz 2017. godine koji je novi koštao nešto više od 400EUR. Kod nas je oko 500EUR novi 2023. godište. Vani je takav isti 400EUR novi, 2023.
Tako da, za mene ovo gore ne vrijedi 300EUR.
Gume su vidim gotove, ne vjerujem ni da je održavan previše.

Evo ti ekvivalent ovog gore, novi:
https://www.bike-discount.de/en/cube-aim-black-n-blue-1

100EUR skuplji, novo, garancija.

Probaj ovo gore navući za 200EUR i vozi.

Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Cca 600€ tamo 2016/2017. Vidim da na njuškalu traže 300-500€
Ne znam što očekuješ od bicikla za tu lovu, ali za rekreativca mi se čini skroz ok.
Više 400EUR.

Zadnje izmijenjeno od: Mommistake. 16.01.2024. u 18:58.
Mommistake je offline   Reply With Quote