View Single Post
Staro 19.02.2015., 19:23   #189
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,112
Evo ja pikiram sada na Blue switcheve, jer probao sam ih i iako mi je RED bolji od BROWN (ove imaju osjećaj kao da nekaj s njima ne valja, kao da su potrgane), ali zato su BLUE fakat super.
Klick mi uopće ne smeta, dapače, baš je super i osjećaj i zvuk, dakako ne kada se botomira tipkalica, već kad se ide samo do click-a!

I da, ono kaj sam napisao kaj mislite o K70 RGB, to sam baš napisao da vidim koliko vas će me popljuvati, ali kako je Dr. Destro napisao, to je kao da ja nekome idem njatke da je kupio FOX-a od 1000$ a isti efekt je mogao postići sa viljom od SR Sontur-a za 100$ :P

Haters gonna hate.

Meni je jako interesantno što je K70 RGB ustvari potpuno programibilna tipkalica. Svaka tipka, pa tako i multimedijske i one dvije za osvjetljenje i zaključavanje.

Dakle može biti tastatura enterprajza, a ne qwerty ako ja tako hoću.
A netko je na interwebsu dobro napisao, ovo je jedina tipkalica sa RGB osvjetljenjem koja je ustvari jedan RGB panel, jer sa ti osvjetljenjem i programom kojeg su otvorili u potpunosti za developere se može apsolutno sve.
Ja planiram nekoga ugnjaviti da mi složi profil da mi se očitavaju temperature GPU i CPU-a u bojama od hladnog prema toplom na recimo F1 do F6 za CPU i od F7 do F12 za GPU
Znam da je to moguće samo to treba napraviti netko tko se razumije u to i tko ima volje i vremena. Eto to je samo jedna od ideja. Mogućnosti je bezbroj.

TL,DR samo ustvari sam sebi tražim opravdanje za uskoro potrošenih skoro 200€
Don't mind me.
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote