View Single Post
Staro 14.10.2009., 20:35   #265
corsa
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 295
>ispis spajanja) glasi : https://moj.t-com.hr/gateway/privateregistration.myt i radi bez problema ,samo što me ljuti da trebam opet se regat po neznam koji put i to me jako živcira,a k tome neznam, kome sam ja to dužan davat osobne podatke preko interneta a sa svrhom samo jednom ,to je da vidim ispis spajanja za tekuči mjesec ?!
Mislim da je ovo krajnje neozbiljno od T-com-a ,kad vidimo da je sve više kojekakvih pishing stranica
koje služe upravo tome da prikupe od nekog neke osobne podatke,recimo za(krađu identiteta ili možda od nekih krim radnji)

Izvinjavam se na ovako dugačkom postu ,ali jako sam ljut,pa Vas molim da me shvatite i kažete svoje mišljenje o toj T-com-ovoj odluci.
-->
Istina da su nešt sprčkali i sad se nemože pogledat ispis spajanja na klasičan način.
No mene zanima,zašto ljudi koji znaju o čem je riječ u pojedinoj temi vole toliko filozofirati , a tako je jednostavno dati odgovor , ako ga znaju.

Reci trebaš otiči pr. ...(user.t-com.hr/registracija_poruka_adsl.php) registirati se ,logirati ili što već....

Radije rabe riječi ,ti neznaš,ti si mutav ili radi ali ja ti neću reči kako jer želim glumiti frajera kojega svi traže na ovom forumu,da se pohvalim nekim svojim susjedima s mojom popularnošću na ovom forumu.

Sory !Ova kritika se ne odnosi na one prave korisnike ovog foruma (kojih ima puno) .

Odgovor :
Stranica na kojoj se treba registrirati da bi ušli uopče u rubliku "Moji računi >>pa Internet -->>ispis spajanja) glasi : https://moj.t-com.hr/gateway/privateregistration.myt i radi bez problema ,samo što me ljuti da trebam opet se regat po neznam koji put i to me jako živcira,a k tome neznam, kome sam ja to dužan davat osobne podatke preko interneta a sa svrhom samo jednom ,to je da vidim ispis spajanja za tekuči mjesec ?!
Mislim da je ovo krajnje neozbiljno od T-com-a ,kad vidimo da je sve više kojekakvih pishing stranica
koje služe upravo tome da prikupe od nekog neke osobne podatke,recimo za(krađu identiteta ili možda od nekih krim radnji)

Izvinjavam se na ovako dugačkom postu ,ali jako sam ljut,pa Vas molim da me shvatite i kažete svoje mišljenje o toj T-com-ovoj odluci.

Zadnje izmijenjeno od: corsa. 14.10.2009. u 21:20.
corsa je offline   Reply With Quote